Panele Fotowoltaiczne i Inwertery

fotowoltaika » Panele Fotowoltaiczne i Inwertery

Jako największa w Polsce grupa w branży Fotowoltaicznej realizujemy instalacje z produktów najwyższej jakości dając Naszym klientom gwarancję długoletniej bezawaryjnej pracy, oraz co nie mniej ważne gwarancję możliwie najwyższych uzysków mocy.
PV REC
Firma REC jest jedną z 10 największych firm produkujących panele fotowoltaiczne. Produkty norweskiej firmy REC charakteryzują się doskonałą jakością docenioną przez renomowany magazyn PHOTON INTERNATIONAL. W roku 2010 oraz 2011 panele fotowoltaiczne firmy REC otrzymały 1 miejsce w polowym teście PHOTON wykazując się największymi uzyskami mocy z metra kwadratowego powierzchni.

Panele PV firmy REC charakteryzują się doskonałą sprawnością potwierdzoną testami polowymi renomowanego magazynu PHOTON. Panele podczas testu osiągały średnio 6 % więcej energii z metra kwadratowego niż konkurencyjne firmy. Dbałość i wysoka jakość wykonania gwarantują długa żywotność paneli potwierdzoną 12 letnią gwarancją na produkt oraz 25 letnią gwarancją na uzysk mocy.

PV  Q-Cells
Niemiecka firma Q-Cells jest liderem technologicznym w branży paneli fotowoltaicznych. Przywiązuje niezwykłą wagę do jakości wykonania paneli fotowoltaicznych, co przekłada się na znikomy odsetek uszkodzonych paneli (przykładowo w okresie 2010-2013 na 3.000.000. wyprodukowanych modułów zwrotowi poddanych było 77 szt.). Panele Q-Cells jako jedne z pierwszych na rynku są pozbawione efektów PID czy hotspot. Panele 3 Generacji charakteryzują się sprawnością 17%.

INWERTERY
Posiadamy w ofercie inwertery solarne renomowanych marek SMA, Fronius, Victron oraz IVT. Falowniki do systemów sieciowych, hybrydowych oraz w pełni autonomicznych. Inwertery dla instalacji fotowoltaicznych oraz turbin wiatrowych. Oferujemy przedłużone gwarancje na inwertery SMA do 25 lat. W ofercie posiadamy zarówno przetwornice jednofazowe z serii SunnyBoy, jak i trójfazowe SunnyTripower. Pomagamy w doborze inwerterów w zależności od rodzaju instalacji solarnej oraz jej przeznaczenia. Darmowo dokonamy wizualizacji systemu na państwa obiekcie.